Elzab K10 – kasa fiskalna na niejeden sezon

Przedsiębiorca sezonowy powinien ewidencjonować sprzedaż z użyciem kasy fiskalnej – tak samo jak ten, który sprzedaje przez cały rok. Jeżeli masz działalność sezonową i przekroczyłeś limit obrotów zwalniający z obowiązku posiadania kasy, stoisz przed trudnym wyborem.

Który model kasy wybrać dla swojej firmy? Który sprawdzi się w sprzedaży sezonowej? Na rynku pojawiła się niedawno Elzab K10 – to nowoczesna kasa fiskalna. Czy będzie dobra dla twojego sezonowego biznesu? Przyjrzyj się szczegółom.  

Kompaktowa i mobilna

Elzab K10 zakwalifikować można do mobilnych kas fiskalnych. Jest mała, lekka i przez to łatwa do przenoszenia z miejsca na miejsca. Kompaktowe wymiary sprawiają, że na zmieści się nawet na malutkim stoisku, stoliku, straganie. Nie zmieści się? To też nie problem. Zaopatrz się w smycz i zawieś kasę na szyi. Będziesz miał wolne ręce do pokazania lub pakowania towaru i jednocześnie urządzenie fiskalne w bezpiecznym miejscu.

Nowoczesna i dotykowa

Kasa fiskalna Elzab K10 to pierwsze tego typu urządzenie wyposażone w dotykowy wyświetlacz dla operatora. Dzięki niemu obsługuję się ją tak łatwo, jak tablet czy smartfon. Szybko, sprawnie i intuicyjnie wydrukujesz paragon fiskalny dla klienta.

Wytrzymała

Praca w plenerze to nie bajka. Kasa fiskalna musi mieć naprawdę solidną obudowę. Elzab K10 ma obudowę dwukomponentową z twardym wewnętrznym ABS’em. Wytrzyma niejeden upadek czy uderzenie.

Kopia paragonu – elektroniczna, ekonomiczna, ekologiczna

Kasa fiskalna Elzab K10 została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonu fiskalnego. Papierowa rolka kasowa wykorzystywana jest więc tylko do drukowania oryginały paragonu dla klienta. Kopie zapisują się w postaci danych na karcie pamięci SD. To rozwiązanie w Elzab K10 to mniej zużytego papieru, o połowę mniejszy wydatek na rolki kasowe i właściwie całkowite zredukowanie miejsca na archiwizację papierowych kopii przez 5 lat.

Dobra i jednocześnie tania

Wysoka jakość idzie w parze z niską ceną. Co tu więcej mówić. Elzab K10 jest tania i ma wszystko co powinna mieć mobilna kasa fiskalna: wytrzymałość, kompaktowe wymiary, niezbędne funkcje, nowoczesne rozwiązania. Jeżeli to twoja pierwsza kasa i korzystasz z ulgi na jej zakup, wydatek będzie naprawdę symboliczny.